Home  »  Nabídka

Nabídka


Fotografické kurzy a workshopy

Fotograf Michal Balada již léta pořádá domácí i zahraniční krajinářské fotografické workshopy, na kterých předává své bohaté zkušenosti všem zájemcům o tento druh fotografování.

Probírá s účastníky všechny možné postupy, jak docílit opravdu profesionální kvality výsledných snímků. Jedná se o kombinaci přednášek, praktických cvičení a rad přímo v terénu a následných úprav v grafických editorech. Můžete tak pod jeho vedením prožít neopakovatelné momenty při východech a západech slunce v různých koutech Evropy.

V nabídce jsou Skupinové workshopy, Individuální workshopy a pro ty nejnáročnější také Fotoškola.

Více o fotografických workshopech a aktuální termíny kurzů naleznete zde.

Každý z workshopů lze také věnovat formou dárkového poukazu! V případě zájmu Michala Baladu kontaktujte.Obrazy a Fotografie

Veškeré zde prezentované snímky je možné objednat jako samotnou fotografii, nebo foto obraz.

Ten se může stát vkusnou dekorací Vašeho bytu, kanceláře či jiných prostor. Dobře poslouží také jako dárek k narozeninám, Vánocům či při jiné události.

Fotografie a foto obrazy jsou zpracovány ve špičkové fotografické laboratoři, ktrá uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Veškeré zde publikované fotografie jsou zhotovovány v limitovaných edicích 25 kusů! Po dosažení tohoto počtu je fotografie vyřazena z prodeje.

Doprodej fotografických obrazů z výstav za velmi výhodné ceny!Výstavy

Informace o plánovaných a již uskutečněných výstavách Michala Balady najdete zde.Použití fotografií

Veškeré zde vystavené fotografie jsou vlastnictvím Michal Balady, a proto je možné po domluvě jejich použití v časopisech, prospektech, kalendářích, reklamních materiálech, knihách a podobně.

Cena fotografií je závislá na množství a účelu použití. Ty lze použít jednorázově, opakovaně, či zcela neomezeně.

Pro nekomerční využití poskytnu po dohodě fotografie zdarma.

Také všechny texty zde publikované je možno po dohodě použít. Cena se opět odvíjí od množství a účelu použití.

V případě zájmu Michal Baladu kontaktujte.Přednášky a promítání fotografií z cest

Fotograf Michal Balada nabízí přednášky spojené s promítáním fotografií z jeho cest po Islandu, Skotsku, Lofotech, Francouzských či Švýcarských Alpách a dalších zemí.

Více informací najdete zde.