Home  »  Fotografické kurzy a workshopy  »  Podzimní Broumovsko - Adršpašsko

Podzimní Broumovsko - Adršpašsko

Fotografický workshop - Podzimní Broumovsko - Adršpašsko

Místo konání:
Adršpach

Termín: 22. až 25. 10. 2020

Počet účastníků: max. 8 fotografů (POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA)

Cena: 2990,- Kč

Přihlášky a podrobné informace: fotograf@michalbalada.com

__________________________________________________________________________________________________

Navštivte nejatraktivnější lokality Broumovska a Adršpašska, zapomenutého koutu na východě Čech, kde jako by se zastavil čas. Zažijte atmosféru tohoto kraje pískovcových věží a ranních mlh. Osvojte si základní návyky před a během fotografování krajiny a následnou úpravu fotografií v grafických editorech, protože právě úpravy fotografií jsou klíčem k dokonalým krajinářským snímkům

Spousta dechberoucích záběrů z kraje skal v záběrech České televize zde. Přesně tyto místa budeme procházet a fotografovat.

Pro koho je workshop určen
Fotografický
workshop je určen jak pro začátečníky, občasné fotografy, tak zkušené krajináře, kteří by rádi zachytili na snímcích ranní a podvečerní náladu v krajině skalních vyhlídek, hlubokých údolí a ranních mlh.

Nebudeme se učit pořizovat dovolenkové fotky, které v pravé poledne vyfotografuje každý. Budeme vstávat brzo ráno na východy slunce a chodit spát večer dlouho po západu slunce. Dovolí-li to počasí, zaměříme se také na fotografování hvězdné oblohy. Právě Adršpašská skalní města se k tomu přímo nabízejí.

Máte tu také možnost poznat další nadšence, kteří jsou ochotni pro dobrý snímek něco udělat a najít nové lokality pro focení.

Co budete potřebovat
- fotografickou výbavu (ideálně digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s jedním nebo několika objektivy)
- samozřejmostí je u krajinářské fotografie stativ (na Broumovsku a Adršpašsku je mnoho lokalit, proto se dá fotografovat za každého počasí, hodit se při deštivějším počasí může i deštník na fotoaparát)

- čelovku
- teplé nepromokavé oblečení a pevnou obuv
- notebook (není podmínkou, samozřejmě budu mít svůj, na kterém Vám vše budu ukazovat, ideální je pak aby si každý zrovna vše vyzkoušel sám na vlastních snímcích)
- dobrou náladu, chuť fotografovat a učit se novým věcem

Přednosti workshopu
- malý počet účastníků
- přátelská uvolněná atmosféra a lidský přístup
- návštěva nejatraktivnějších lokalit na Broumovsku a Adršpašsku nabízející nespočet fotografických kompozic

- předání kompletního know-how k docílení perfektních snímků
- individuální přístup ke každému z Vás a dostatek času pro případné konzultování oproti velké skupině lidí
- zkušenosti s pořádáním workshopů od roku 2009

 

Cílem je zažít něco nového, zdokonalit se ve fotografování a následné úpravě fotografií. Myslím, že ten kdo má rád přírodu a pobyt v ní, ten si určitě přijde na své. A když se k tomu ještě přidá to správné světlo, věřím že budete mít dlouho na co vzpomínat.
Pokud se chcete přidat, neváhejte Michala Baladu kontaktovat. Veškeré Vaše dotazy rád zodpoví a zašle podrobnější program tohoto fotografického workshopu.