Home  »  Fotografické kurzy a workshopy  »  Podzimní Jizerské hory

Podzimní Jizerské hory

Fotografický workshop - Podzimní Jizerské hory

Místo konání: Jizerské hory

Termín: 8. až 11. 10. 2020

Počet účastníků: max. 8 fotografů  (VOLNÁ MÍSTA) 

Cena: 2890 Kč,-

Přihlášky a podrobné informace: fotograf@michalbalada.com

________________________________________________________________________________________________

Navštivte magickou krajinu Jizerských hor v čase, kdy se oblékne do podzimních barev. Pronikněte hlouběji do praktik fotografování krajiny a naučte se získat z nasnímaných fotografií maximum při následných úpravách v grafických editorech, protože právě úpravy fotografií jsou klíčem k dokonalým krajinářským snímkům. Budeme společně fotografovat z nejatraktivnějších vrcholů Jizerských hor, ale velký důraz bude kladen také na fotografování vody. Svými vodopády a kaskádami jsou Jizerské hory mezi krajináři vyhlášené a v Česku nemají konkurenci. A podzimní mlžné bukové lesy mohou být pomyslnou třešničkou na dortu.

Pro koho je workshop určen

Fotografický workshop je určen jak pro začátečníky, občasné fotografy, tak zkušené krajináře, kteří by rádi zachytili na snímcích podzimní atmosféru Jizerských hor a našli další zajímavé lokality pro svou fotografickou tvorbu.

Nebudeme se učit pořizovat dovolenkové fotky, které v pravé poledne vyfotografuje každý. Budeme vstávat brzo ráno na východy slunce a chodit spát večer dlouho po západu slnce. Dovolí-li to počasí, zaměříme se na fotografování hvězdné oblohy, pro který jsou Jizerské hory nejvhodnější v celé České republice.

Máte tu také možnost poznat další nadšence, kteří jsou ochotni pro dobrý snímek něco udělat a najít nové lokality pro focení.

Co budete potřebovat

- fotografickou výbavu (ideálně digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s jedním nebo několika objektivy)
- samozřejmostí je u krajinářské fotografie stativ (v Jizerských horách je mnoho lokalit, proto se dá fotografovat za každého počasí)
- čelovku
- teplé nepromokavé oblečení a pevnou obuv
- notebook (není podmínkou, samozřejmě budu mít svůj, na kterém Vám vše budu ukazovat, ideální je pak aby si každý zrovna vše vyzkoušel sám na vlastních snímcích)
- dobrou náladu a chuť fotografovat a učit se novým věcem

Přednosti workshopu

- malý počet účastníků
- přátelská uvolněná atmosféra a lidský přístup
- návštěva nejatraktivnějších lokalit v Jizerských horách

- předání kompletního know-how k docílení perfektních snímků
- individuální přístup ke každému z Vás a dostatek času pro případné konzultování oproti velké skupině lidí

Cílem je zažít něco nového, zdokonalit se ve fotografování a následné úpravě fotografií. Myslím, že ten kdo má rád přírodu a pobyt v ní, ten si určitě přijde na své. A když se k tomu ještě přidá to správné světlo, věřím že budete mít dlouho na co vzpomínat. Naše fotografické túry nebudou nikterak náročné.
Pokud se chcete přidat, neváhejte Michala Baladu kontaktovat. Veškeré Vaše dotazy rád zodpoví a zašle podrobnější program tohoto fotografického workshopu.