Home  »  Fotografické kurzy a workshopy  »  Zimní Malá Fatra

Zimní Malá Fatra

Fotografický workshop - Zimní krajina Národního parku Malá Fatra

Místo konání: NP Malá Fatra (Slovensko)

Termín: 6. až 10. 2. 2019 (POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA)

Počet účastníků: max. 8 fotografů

Cena: 3890,- Kč / 160,- eur

Přihlášky a podrobné informace: fotograf@michalbalada.com

_______________________________________________________________________________________________________________

Navštivte krajinu Národnáho parku Malá Fatra v čase, kdy je zasypán sněhem a po Vánočním hemžení je takřka liduprázdá. Pronikněte hlouběji do praktik fotografování zimní krajiny a naučte se získat z nasnímaných fotografií maximum při následných úpravách v grafických editorech, protože právě úpravy fotografií jsou klíčem k dokonalým krajinářským snímkům. Budeme společně fotografovat z nejatraktivnějších sedel a vrcholů Malé Fatry s výhledy na Vysoké i Nízké Tatry, Beskydy či Velkou Fatru.

Pro koho je workshop určen

Fotografický workshop je určen jak pro začátečníky, kteří do tajů digitální fotografie teprve pronikají, občasné fotografy, tak zkušené krajináře, kteří by rádi zachytili na snímcích zimní atmosféru Malé Fatry a našli další zajímavé lokality pro svou fotografickou tvorbu.

Nebudeme se učit pořizovat dovolenkové fotky, které v pravé poledne vyfotografuje každý. Budeme vstávat brzo ráno na východy slunce a chodit spát večer dlouho po západu slnce. Dovolí-li to počasí, zaměříme se na fotografování hvězdné oblohy.

Máte tu také možnost poznat další nadšence, kteří jsou ochotni pro dobrý snímek něco udělat a najít nové lokality pro focení.

Co budete potřebovat

- fotografickou výbavu (ideálně digitální zrcadlovku s jedním nebo několika objektivy)
- samozřejmostí je u krajinářské fotografie stativ
- čelovku (je nutností)
- teplé nepromokavé oblečení a pevnou obuv
- notebook (není podmínkou, samozřejmě budu mít svůj, na kterém Vám vše budu ukazovat, ideální je pak aby si každý zrovna vše vyzkoušel sám na vlastních snímcích)
- dobrou náladu a chuť fotografovat a učit se novým věcem

Přednosti workshopu

- malý počet účastníků
- přátelská uvolněná atmosféra a lidský přístup
- návštěva nejatraktivnějších lokalit v Malé Fatře

- předání kompletního know-how k docílení perfektních snímků
- individuální přístup ke každému z Vás a dostatek času pro případné konzultování oproti velké skupině lidí

Cílem je zažít něco nového, zdokonalit se ve fotografování a následné úpravě fotografií. Myslím, že ten kdo má rád hory a pobyt v nich, ten si určitě přijde na své. A když se k tomu ještě přidá to správné světlo, věřím že budete mít dlouho na co vzpomínat.
Pokud se chcete přidat, neváhejte Michala Baladu kontaktovat. Veškeré Vaše dotazy rád zodpoví a zašle podrobnější program tohoto fotografického workshopu.