Nový web je na světě!

K čemu se již delší dobu schylovalo, stalo se. „Díky“ znemožněnému cestování a přesunu všech jarních workshopů a cest na později, jsem měl najednou mnohem více času, takže konečně došlo na design nového webu. Přeci jen, ten starý už měl něco za sebou a bylo třeba změny. A velké!

Do nové etapy v novém kabátě!

Hlavní výhody pro vás:

  • uživatelsky příjemnější a přehlednější prostředí
  • spousta nových fotografií
  • přepracoval jsem i většinu starších fotografií
  • fotky jsou výrazně větší než dříve (čtyřikrát!)
  • fotografie u všech článků jsou také větší a přepracované
  • web je nyní responzivní, takže si jej konečně užijete i na mobilech a tabletech

… ale nebojte, to dobré a ověřené zůstává. Tedy alespoň jednou za 14 dní budou přibývat nové články a fotografie, takže mě potěší, pokud se budete vracet. A fotek mám připravených opravdu hodně! Tak namátkou třeba Grónsko, nebo fůru snímků z téměř tříměsíční cesty po Oregonu a Washingtonu, a protože západní pobřeží USA je asi nejvíce fotogenická oblast (ano ani Nový Zéland toho tolik nenabídnul), kterou jsem navštívil, je na co se těšit!

Dlouho jsem se tomu bránil, nechtěl jsem větší fotografie na web dávat, protože se kradou jako na běžícím pásu, ale doslova jste si to vyžádali, a tak doufám, že je všechny pořádně projdete a potěší nejedno oko, protože já z nich docela radost mám! Ne nadarmo všem, kteří je objednávají jako fotografické obrazy, vždy zdůrazňuji, ať si je nechají vyrobit co největší, protože právě tak nejlépe vyniknou.

Mrkněte také na workshopy

Všichni dobře víme, že jen sedět doma věčně nemůžeme, chybí mi setkávání s vámi. Korona šílenství je pomalu za námi, tak se prosím hlaste, pokud byste rádi vyrazili s foťákem v ruce na zajímavá místa ať už u nás, nebo v zahraničí, podzimní akce se pomalu plní. Budu rád, když se s vámi zase uvidím, a nebo poznám nové tváře.

Díky tomu, že se na dva měsíce svět zastavil, měl jsem čas konečně si pročíst knihy, které se mě hromadily na policích od osobního rozvoje přes psychologii a biografie až po klasiku a můžu s klidným srdcem říct, že jsem zpětně ještě našel nějaké mouchy na tom, jak některé akce probíhaly, a protože jsem perfekcionista, tak to se teď výrazně změní! Bude to velká jízda.

Zážitky budou ještě silnější, fotky ještě skvostnější, mám to přeci objednané :)

Tak dost bylo zbytečného zdržování, vrhněte se na listování, a pokud byste na webu našli něco, co se vám nezdá, dejte mi o tom vědět.

19. 9. 2021 - Vložil jsem nový článek o pojištění nejen na hory. Nabízím poslední volná místa na podzimních workshopech.