Photoshop zdarma!

Svět se za posledních pár dní převrátil naruby, fotografové ze dne na den přišli o práci a nikdo neví, jak dlouho to bude trvat.

Firma Adobe přišla s celkem vstřícným krokem, totiž že na dva měsíce odpouští předplatitelům platby za využívání svých produktů. Pokud nejste piráti (nic proti pirátům), lze se přihlásit ke svému účtu a odhlásit platby za následující dva měsíce.

Osobně si platím roční (placeno po jednotlivých měsících) Plán Creative Cloud pro úpravu fotografií, který zahrnuje aplikaci Lightroom s 20 GB (nebo více) cloudového úložiště a dále aplikace Lightroom Classic a Photoshop. V podstatě jediné co využívám, je právě Photoshop.

Přehled jednotlivých plánů je tady.

Jak na to?

1. Přihlaste se do svého Creative Cloudu:
https://account.adobe.com/

2. Vyhledejte na stránce tlačítko Zrušit plán. Není třeba se bát, jsou tam ještě další kroky, nezrušíte si účet.

3. Projdete zadáním několika ověření (musel jsem zadat některá čísla svého mobilního telefonu a poté své heslo). Otázku z jakého důvodu ruším jsem vyřešil odpovědí – jiné důvody.
Může Vás vystrašit poplatek za předčasné zrušení účtu, to jsem ignoroval a pokračoval na Nabídku.

4. V dalším kroku už na mě jako první nabídka zářil plán na dva měsíce zdarma, hurá!

Vykoukne na Vás potvrzení, že máte dva měsíce služby zdarma a pak naběhne běžné účtování, jako doposud

Do emailu Vám ještě přijde potvrzení

Vím, 25 eur není moc, ale na ulici to nenajdete, a pokud jsou to pro Vás jen drobné, které nestojí za řeč, zkuste tomu těch pár vteřin přesto věnovat, odhlaste si zbytečné placení a rovnou ty peníze pošlete potřebným, transparentních účtů, které vybírají peníze pro nemocné, jinak znevýhodněné či postižené je spousta! Já už svou pětistovku poslal :) Díík

Pro doplnění, později jsem ještě zjistil, že pokud přispíváte do fotobanky Adobe Stock, tak můžete mít jejich produkty dokonce až na rok zdarma! Dokonce se těchto 12 měsíců zdarma přičte k již získaným a to už se vyplatí. Takže zapátrejte ve své administraci, můžete být mile překvapeni.

Související odkazy:

Workshopy
Galerie
Facebook - michalbalada.com
Instagram - michalbaladacom

20. 9. Přidal jsem nové fotky z Česka a Slovenska. Vypsán nový podzimní workshop NP Podyjí.