Workshop Alpy - film

Během letošního srpna jsme s účastníky fotografických workshopů navštívili Alpy hned dvakrát a po návratu jsem spolu se spoustou poutavých snímků sliboval také malé překvapení. Tak tady je!
Třeba Vám tento krátký film usnadní rozhodování, zda s námi příští rok někam vyrazit, či nikoliv :-)

Fotografický workshop Alpy - Mont Blanc - Eiger 2015

Tak jako léta předchozí, i letos jsme navštívili Francii a Švýcarsko a fotografovali v nejatraktivnějších lokalitách v okolí majestátného Mont Blancu a legendami opředeného Eigeru.

Opět se pokaždé sešla skvělá parta nadšených lidí, kteří byli ochotní pro dobrou fotografii něco udělat, protože ta se doma z kanape opravdu pořídit nedá.

Do těchto míst se vracím už léta a poslední roky se vždy říkám, že mě zde už nic nepřekvapí, že zde nic nového nenafotím, ale fotografické podmínky se v okolí nejvyšších hor v Evropě tak pozoruhodně mění, že mě to nedá, vždy fotografickou výbavu na stativ postavím a objeví se další neopakovatelné záběry.

Velký dík patří nejen všem účastníkům letošních fotografických workshopů, ale především také Mírovi (studionavara.cz), bez něhož by tento film nevzniknul. Určitě spolu budeme i nadále spolupracovat. Takže se někdy v budoucnu můžete těšit na další ukázky, jak to při focení v atraktivních lokalitách, které navštěvujeme, může vypadat.

Tady je ještě pár dalších ukázek, jaké snímky lze na fotografickém workshopu v Alpách také pořídit:

Související odkazy:
Nabídka- Workshopy
Galerie
Facebook - michalbalada.com
Instagram - michalbaladacom

21. 11. 2022 - Vložil jsem další fotografie z Norska. Nabízím poslední volná místa na zimní workshopy.