Konzultace s profesionálním fotografem - on-line kurz

  • Místo konání: online
  • Termín: po dohodě kdykoliv
  • Počet účastníků: 1 fotograf/fotografka
  • Cena: 1190,- Kč

Přihlášky a podrobné informace: fotograf@michalbalada.com

Nevíte si rady s něčím ohledně focení? Prostě se na to zeptejte, protože to velmi pravděpodobně potřebujete!

Na základě opakujících se dotazů k fotografické technice, plánování focení, předpovědím počasí, vybavení do přírody a pobytu v ní, úpravám fotografií, hodnocením portfolií, ale třeba i marketingu a nastavení vlastního ceníku jsem se konečně rozhodnul, že zájemcům nabídnu osobní konzultace, kde se můžou ptát. Na cokoliv!

A kdy? TEĎ, TEĎ, právě TEĎ! Spojíme se během několika dní od objednání.

Profesionál je v našich končinách často bráno za skoro sprosté slovo, tak jen pro vysvětlení, je to slovo odvozené od PROFESE. A touhle velmi intenzivní profesí je mi krajina posledních 13 let. Fotím s citem, chutí, nadšením a často doslova posedlostí.

Nasbíral jsem za tu dobu celou řádku zážitků a zkušeností. Proč si to neulehčit a těch špatných se nevyvarovat a dobrým nenadběhnout? Tak přesně tohle vám nabízím! Prostě rady, tipy a know-how. Vše hned využitelné v praxi. Nebo se v tom můžete roky „plácat“ sami. Raději to spolu pojďme hned vyřešit!

Rodina a přátelé vám jistě rádi vaší fotografickou práci pochválí a asi to tak má být, ale chcete jenom chválit, nebo slyšet konstruktivní kritiku a od toho se odpíchnout dál?

Kdo jsem já?

Po studiích jsem vyzkoušel v rychlém sledu několik zaměstnání, pak pár let práce s obrazem v České televizi a dál hurá na volnou nohu.

Dnes už 13 let kouzlím se světlem, upravuji, cestuji, poznávám, školím, píšu a pořád to miluji!

Máme tedy společnou vášeň, takže si určitě budeme rozumět!

Díky fotografování jsem projel křížem krážem Evropu, ale taky třeba Grónsko, Špicberky, Maroko a další. Podnikl jsem několikaměsíční fotoexpedice v Kanadě, USA nebo Novém Zélandu. Fotím pro firmy malinké, ale i ty se stamilionovými obraty.

Pro koho jsou on-line konzultace určeny?

Pro ty z vás, kteří nemáte čas semnou vyrazit na individuální workshop. Máte však konkrétní dotazy a nejasnosti, které byste rádi probrali s někým zkušeným. Je jedno, zda jste teprve začátečníci, kteří vybírají tu správnou fotografickou techniku nebo už pokročilý, kteří by se rádi posunuli zase o kus dál.

Co budete potřebovat?

  • Pro potřeby konzultace ideálně Skype, Zoom, WhatsApp, prostě platformu, přes kterou se spojíme. Můžeme si klidně jen zatelefonovat, ale zkušenostpraví, že pokud se uvidíme, bývá to mnohem lepší.
  • Sadu otázek, nebo témata, která vás zajímají, kde chcete jít více dohloubky.

Přednosti on-line konzultace

  • Jsem tu jen a jen pro vás
  • Nikam nemusíte, jen sednete ke svému počítači
  • Čas konzultací si vybíráte sami podle toho, kdy to vyhovuje právě vám, můžeme se spojit o půlnoci i v pět ráno
  • Žádné obecné řečičky, hned jdeme na věc.

Jak to celé probíhá?

Konzultaci jsem schopen poskytnout nejdéle do deseti pracovních dní od objednání a to celé proběhne z pohodlí vašeho domova.

Budu připraven, nikoliv překvapen! Mrknu na vaše portfolio, web, sociální sítě… Za hodinku vás jsem schopen posunout mílovými kroky dopředu, uvidíte, že toho stihneme probrat opravdu hodně a to konkrétně a do hloubky!

Konzultace můžete časem dokoupit. Zůstaneme v kontaktu a budeme tak probírat vaše zlepšování.

Mé zkušenosti?

Projel jsem s fotoaparátem 30 států světa, strávil jsem v přírodě pod hvězdami stovky nocí a to třeba i na poušti, jindy v třicetistupňových mrazech, nastoupal jsem na výpravách desítky tisíc výškových metrů a zažil tolik zajímavých situací, že by to už pomalu vydalo na celou knihu.

Jak se tedy dopracovat k vlastním špičkovým fotografiím? Nechte si poslat kompletní informace k on-line konzultaci, nebo se rovnou zeptejte!

A pokud chcete jen pomoc zdarma, pak mrkněte sem. Skoro šedesátka článků čeká jen na vás.

22. 7. 2024 - Přidal jsem další fotky z Itálie. Nabízím poslední volná místa na fotoexpedici na Sicílii!